ЖК «Вишгород Сіті Парк»

By aiming to take the life quality to an upper level with the whole realized Projects, Homepark continues to be the address of luxury.

м. Київ | м. Вишгород вул. Набережна, 8д
+38 (050) 249-00-55
+38 (098) 249-00-55
+38 (063) 249-00-55

sale@vcp.kiev.ua

© 2024 Вишгород Сіті Парк - всі права захищено. Розробка сайту WellDigital

Життя у Вишгороді

Неподалік житлових комплексів у Вишгороді за пр-ктом Мазепи, 7 середня школа №1, вул. Шкільна, 14 гімназія "Інтелект", пр-кт Мазепи, 6а Спеціальна загальноосвітня школа "Надія", вул. Кургузова, 15 Спеціалізована школа «Сузір'я».
Наразі діють 2 приміські автобусні маршрути: №397 ст. м. Героїв Дніпра - Вишгород №398 пл. Тараса Шевченка – м. Вишгород Зупинки маршрутів знаходяться в безпосередній близькості від наших новобудов Вишгороду.

Купівля житла

Для того щоб купити квартиру в Вишгороді, вам потрібно 1. Забронювати квартиру 2. Під'їхати на офіс з паспортом та ідентифікаційним кодом Тобто, щоб купити квартиру в новобудові з документів вам потрібно лише паспорт і ідентифікаційний код. Це стосується купівлі квартири зі 100% оплатою та купівлі квартири на виплат.
1. Вам призначається дата перегляду квартири, про це вам повідомлять наші менеджери телефоном, а також на форумі буде вивішено графік оглядів квартир. 2. Після огляду квартири ви підписуєте акт огляду та акт прийому передачі в головному офісі, або пишіть зауваження будівельникам. 2.1. Якщо ви написали зауваження в акті огляду, то чекаєте їх усунення (мінімум тиждень, максимум 2 місяці) 2.2. Після усунення ваших зауважень у головному офісі підписуєте акт прийому передачі* 3. Після отримання акту, берете довідку про 100% оплату, договір та акт прийому передачі та йдете до БТІ для оформлення техпаспорту на квартиру** 4. У той же час копію цих документів ви здаєте в обслуговувальну організацію будинку або самостійно подаєте до комунальних служб, для оформлення договорів на електрику, воду, опалення та обслуговування будинку. 5. Після отримання техпаспорта на квартиру йдете до державного реєстратора з договором, довідкою про 100% оплату, актом-прийому передачі та техпаспортом на квартиру для отримання права власності.*** 6. Після отримання права власності та підписання договорів з комунальними службами приїжджаєте на об'єкт, отримуєте ключі та приступаєте до ремонтів**** *У разі якщо ви купили на виплат, то підписується акт прийому передачі, який не дає права оформлювати право власності, але дозволить укласти договори з комунальними службами. **У разі покупки на виплат ви надаєте копії всіх документів до обслуговуючої організації, або самостійно подаєте до комунальних служб, для укладання договорів на електрику, воду, опалення та обслуговування будинку ***У разі розстрочення ця процедура відбувається після оплати 100% ****У разі розстрочення вам достатньо лише підписаних договорів з комунальними службами, договору та підписаного акту огляду для отримання ключів.
Для того щоб ви могли отримати ключі від квартири, вам необхідно самостійно укласти договори з комунальними службами: - Електрики - Опалення - води - обслуговування будинку
Забудовник, запустивши в будинок тепло, зобов'язаний платити комунальні платежі за всі квартири, які ще не викупили. Для забудовника оплата як за опалення, так і за електрику щонайменше в 3 рази дорожча, ніж для приватної особи. Відповідно, за опалювальний сезон набігає величезна сума. Тому якщо на опалювальний сезон продано менш ніж 70% квартир, забудовник вводить будинок в експлуатацію вже після опалювального сезону.
Компанія ЖК Вишгород Сіті Парк договору нотаріально не запевняє – в цьому немає потреби, але клієнт за бажання може зробити це сам власним коштом. Насправді нотаріально завіряти договори має сенс у разі купівлі квартири на вторинному ринку, оскільки нотаріус перевіряє чи не закладена квартира, у разі первинної купівлі, нотаріус не зможе перевірити цю інформацію, оскільки квартири в базі ще не існує
Ні, всі оплати за квартири ЖК Вишгород Сіті Парк здійснюються тільки в національній валюті
У будинках, поверховість яких перевищує 10 поверхів, можуть встановлюватися ТІЛЬКИ електричні кухонні плити, наші будинки не виняток. Хоча зустрічаються у Вишгороді новобудови та з газовими кухонними плитами, але це вже порушення закону
У нових будинках збудованих ЖК Вишгород Сіті Парк опалення від міської котельні.
Щоб оформити право власності на квартиру у Вишгороді (новобудову) вам необхідно сплатити: 1. За надання витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно — 120 грн. 2. Державне мито за проведення Державної реєстрації майнового права – 119 грн Додатково ще є витрати на отримання технічного паспорта в БТІ — від 150 до 500 грн.

Інші питання

Ні, всі приміщення повинні відповідати проекту, інакше БТІ не ухвалить будинок. Але завдяки новому законодавству здійснити перепланування кухні, санвузлів (там де немає конструкцій, що несуть) стало набагато простіше – її тепер не треба узаконювати в БТІ, але це вже після введення будинку в експлуатацію та отримання права власності власником.
З додаткових платежів – оплата у БТІ за оформлення технічного паспорта на квартиру та під час реєстрації права власності у держреєстратора за видачу свідоцтва.
Розбіжності у проектній та фактичної площі в будинках від ЖК Вишгород Сіті Парк мінімальні – до 30 см. Це досягається завдяки сучасній технології будівництва.

Загальні питання

Найкраще житло - це квартира в новому, щойно побудованому будинку. Новобудови під Києвом, які будує будівельна компанія ЖК Вишгород Сіті Парк, максимально підготовлені для заселення. У квартирах монтується електропроводка до щитка. Найбільш «брудна» та трудомістка робота із цементної стяжки підлоги виконується забудовником. Отже, потрібно проведення лише оздоблювального ремонту. У квартирах передбачається встановлення броньованих протипожежних дверей, подвійних склопакетів та чудових алюмінієвих радіаторів.
У місті Вишгород інфраструктура вирізняється продуманістю. Купивши нерухомість під Києвом, ви виявите, що в невеликому містечку Вишгород є багато шкіл та дитячих садків, так що возити малюків до Києва не доведеться. Великою перевагою можна вважати компактність планування Вишгороду. Буквально до будь-яких значущих об'єктів можна дістатися пішки, у тому числі до поліклінік, магазинів, дитячих садків, шкіл та спортивних клубів. Далеко не вся нерухомість у київській області може похвалитися такою розвиненою інфраструктурою. Будівельна компанія ЖК Вишгород Сіті Парк здійснює продаж нерухомості у Вишгороді за цілком доступними цінами, причому бере на себе облаштування прибудинкової території навколо зведеного житлового комплексу.
Житло у київській області – це альтернативне рішення для тих, хто не може собі дозволити квартиру у мегаполісі. Місто Вишгород практично межує зі столицею. Якихсь десять хвилин автобусом відокремлює жителів Вишгорода від найближчої станції київського метро. Ви можете купити квартиру під Києвом, до речі, зовсім недорого, щоб жити у затишному та комфортабельному передмісті, а працювати продовжувати продовжувати в столиці. Вишгород розташовуються всього за 10 кілометрів від столиці, інфраструктура міста цілком розвинена, тобто все, що потрібно для цивілізованого та зручного життя людей вже є. А облаштування прибудинкової території компанія ЖК Вишгород Сіті Парк проводить відразу після завершення будівництва свого об'єкта.
Купівля нерухомості в житлових комплексах компанії ЖК Вишгород Сіті Парк - це вирішення квартирного питання для киян найбільш розумним та економним способом. • По-перше, ціни на столичні квадратні метри навіть у вторинному житловому фонді «кусаються», тому купити квартиру в Києві можуть небагато. •По-друге, загазованість повітря у мегаполісі перевищує у кілька разів усі допустимі норми. Однак у Вишгороді, столичному місті-супутнику, купівля квартири в нових житлових комплексах, що будуються, цілком реальний спосіб стати власником житла. Зведений комплекс ЖК Вишгород Сіті Парк, розташований в центрі міста Вишгород, всього за 10 -15 кілометрів від Києва. Збірно-монолітні висотки з додатковим утепленням готові прийняти нових мешканців.
Власники, які купили нові квартири у Вишгороді, стверджують, що дорога до Києва значно коротша за дороги зі спального району мегаполісу до центру. На своїй машині взагалі невідчутно, а на маршрутці лише 10 хвилин до станції метро «Героїв Дніпра». У Вишгороді існує чудово розвинена інфраструктура, забудовник приділяє велику увагу створенню дитячих і дорослих спортивних майданчиків, різних об'єктів побутового призначення. Тобто жити у Вишгороді, особливо родиною, де є діти, зручніше та безпечніше, ніж у столиці. Наш ЖК – це новобудови Києва, ціни на які утримуються на рекордно низькому рівні. Можливість жити в затишному та екологічно чистому передмісті, не змінюючи звичного робочого ритму – величезна перевага будинків компанії ЖК Вишгород Сіті Парк.
Будівельна компанія ЖК Вишгород Сіті Парку здійснює самостійний продаж квартир на своїх об'єктах, не звертаючись до компаній-посередників. Квартири в київській області від забудовника – це надійне та вигідне інвестування коштів та спосіб вирішити квартирне питання своєї родини у найкоротші терміни. Можливість придбати нерухомість у Київській області без посередників – гарантія мінімально низької ціни за квадратний метр. Чим коротший ланцюжок між квартирою та її власником, тим менше переплат. Всі питання щодо оформлення договору, про особистий огляд об'єкта, що будується, і вибір кращого планування квартир можна вирішити у відділі продажів компанії, зв'язавшись по телефону, через сайт або відвідавши офіс у Вишгороді.
Будівельна компанія ЖК Вишгород Сіті Парку вважає своєю головною метою – зведення соціального житла, щоб власну квартиру могли набувати люди середнього і навіть мінімального достатку. Житлові комплекси у Вишгороді, що розташований лише за 10 кілометрів від Києва, надають саме таке житло. Варіантів придбання сучасного, якісного та комфортабельного житла у збірно-монолітних будинках декілька. Будівельна компанія ЖК Вишгород Сіті Парку пропонує три варіанти придбання житла у Вишгороді • 100% передоплата – простий та швидкий спосіб покупки, шкода, що не всім доступний такий варіант. • Кредитування від «Укргазбанку» – на тривалий термін. •Надання розстрочки від забудовника, тобто компанії ЖК Вишгород Сіті Парк. Продаж квартир у Вишгороді від забудовника – реальний спосіб докорінно змінити своє життя. Не потрібно відкладати на потім, телефонуйте у відділ продажу ЖК Вишгород Сіті Парк прямо зараз.