ЖК «Вишгород Сіті Парк»

By aiming to take the life quality to an upper level with the whole realized Projects, Homepark continues to be the address of luxury.

м. Київ | м. Вишгород вул. Набережна, 8д
+38 (050) 249-00-55
+38 (098) 249-00-55
+38 (063) 249-00-55

sale@vcp.kiev.ua

© 2024 Вишгород Сіті Парк - всі права захищено. Розробка сайту WellDigital

Придбати власне житло у ЖК «Вишгород Сіті Парк» – легко та реально! Ми пропонуємо різні варіанти оплати, серед яких квартири на виплат від забудовника – найбільш оптимальний, затребуваний і вигідний спосіб покупки квартири. Адже на сьогодні більшість українців не має змоги одразу заплатити всю суму за нове житло.

За відсутності необхідних коштів для придбання квартири чи доступної іпотеки розстрочка на квартиру є порятунком для багатьох потенційних покупців, а власників новобудов – важливим маркетинговим інструментом зростання продажів.

Яка ситуація із розстрочкою на нові квартири зараз

Однак не завжди забудовники пропонують житло на виплат, і якщо ще в 2014 році інтернет ряснів рекламою, що пропонує потенційним покупцям купити квартиру на виплат, то на сьогодні такий спосіб оплати квадратних метрів зустрічається все рідше. Кварталу на виплат у Києві сьогодні мало не рідкість. І все-таки є забудовники, для яких продаж квартир на виплат є прийнятним і ефективним способом реалізації житла.
Такий варіант купівлі квартири доступний і в ЖК «Вишгород Сіті Парк»!

У ЖК «Вишгород Сіті Парк» покупець може придбати як житло на виплат на етапі будівництва, так і готові квартири на виплат.

Як відбувається придбання квартири у ЖК «Вишгород Сіті Парк»:

Так само, як і у випадку зі 100% передоплатою, покупець проходить наступні кроки до нового комфортного житла:

Крок 1. Вибір квартири

клієнт записується перегляд бажаного об’єкта, і якщо все сподобалося, йде у відділ продажу і укладає договір. У нас діє бронь обраної квартири терміном до 3 днів.

Крок 2. Оформлення договору

В офісі компанії підписуєте договір купівлі-продажу майнових прав, в якому детально описано інформацію про квартиру, права та обов’язки Покупця та Продавця, а також графік виплат за розстроченням.

Крок 3. Отримання ключів

При введенні об’єкта в експлуатацію менеджери компанії запрошують Вас на огляд квартири та прийом якості виконаних робіт, за підсумком якого підписуєте акт огляду. З цього моменту Ви отримуєте ключі та повний доступ до квартири для виконання ремонтних робіт та укладання договорів з комунальними службами, зокрема з «Тепломережею» та «КиївОблЕнерго», а також з обслуговуючою організацією.

Крок 4. Набуття права власності

Набуття права власності. Акт приймання-передачі майнових прав підписується після 100% оплати розстрочки за договором та за відсутності заборгованості

Крок 5. Святкуєте новосілля!