ЖК «Вишгород Сіті Парк»

By aiming to take the life quality to an upper level with the whole realized Projects, Homepark continues to be the address of luxury.

м. Київ | м. Вишгород вул. Набережна, 8д
+38 (050) 249-00-55
+38 (098) 249-00-55
+38 (063) 249-00-55

sale@vcp.kiev.ua

© 2024 Вишгород Сіті Парк - всі права захищено. Розробка сайту WellDigital

ЖК Вишгород Сіті Парк пропонує різні варіанти купівлі квартир – від 100% передоплати до розстрочки від забудовника. Розглянемо покроково схему покупки при кожному способі.

Крок 1.

Вибір квартири


Звертаєтеся до відділу продажу, після консультації з менеджером записуєтеся на перегляд об’єкта. Подивившись квартиру і ухваливши рішення про покупку, вирушаєте до офісу відділу продажів для укладання договору. Якщо для прийняття рішення Вам необхідно більше часу – є можливість бронювання квартири, що сподобалася, максимальним терміном – 3 дні.

Крок 2.

Оформлення договору


В офісі компанії підписуєте договір купівлі-продажу майнових прав, в якому детально описано інформацію про квартиру, права та обов’язки Покупця та Продавця, а також терміни та способи оплати. Після виплати всієї суми за договором – отримуєте Довідку про 100% оплату та відсутність фінансової заборгованості.

Крок 3.

Отримання акта приймання-передачі


При введенні об’єкта в експлуатацію менеджери компанії запрошують Вас на огляд квартири та прийом якості виконаних робіт, за підсумком якого підписуєте акт огляду та акт прийому-передачі майнових прав. З цього моменту Ви отримуєте ключі та повний доступ до квартири для виконання ремонтних робіт та укладання договорів з комунальними службами, зокрема з «Тепломережею» та «КиївОблЕнерго».

Крок 4.

Набуття права власності


За наявності довідки про 100% оплату та акт прийому-передачі Ви подаєте документи на оформлення технічного паспорта на квартиру в БТІ та на отримання свідоцтва про право власності у державного реєстратора, укладаєте договори з обслуговувальною організацією.

Крок 5.

Святкуєте новосілля!